Kolejny raz Departament Kreatywności oraz Radio NLP staje się patronatem medialnym wydarzenia na temat rozwoju osobistego. Jesteśmy z tego powodu dumni a was serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w konferencji.

Info:

Czy przy nauce kierujesz się zasadą zakuj, zdaj, zapomnij? Masz wrażenie, że cała wiedza, którą przyswajasz momentalnie ulatuje ci z głowy? Jeżeli masz dość bezmyślnego wkuwania na dzień przed egzaminem, to nie przegap projektu Study Days 2013, który odbędzie się 23 oraz 24 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

Study Days 2013 jest to dwudniowa konferencja, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego, podczas której będą miały miejsce ogólnodostępne, nieodpłatne wykłady, szkolenia i warsztaty o szeroko pojętej tematyce technik efektywnej nauki. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się tematy związane z technikami zapamiętywania (tzw. mnemotechnikami), szybkiego czytania (tzw. speed reading), sporządzania map myśli (tzw. mind maps), myślenia wizualnego, koncentracji, efektywnego zarządzania czasem czy ograniczania stresu.

Podczas trwania konferencji nie zabraknie informacji o tym jak skutecznie przygotować się egzaminu, jak efektywnie notować i jak podchodzić do nauki w codziennym życiu. Dowiesz się również, jak włączyć kreatywne myślenie przy pomocy map myśli, w jaki sposób skutecznie się skoncentrować i organizować czas pracy oraz jak się przy tym nie zestresować.

Pamiętaj – 23 i 24 kwietnia 2013 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, tuż obok stacji metro Pole Mokotowskie – nie może cię tam zabraknąć!

Mamy zaszczyt zakomunikować iż Departament Kreatywności oraz Radio NLP (projekt radia internetowego należący do departamentu) zostało patronem medialnym bardzo prestiżowego wydarzenia w środowisku rozwoju osobistego coachingu, NLP

Najważniejszy trening w 2012 roku – Twórca NLP po raz pierwszy w Polsce

John Grinder, twórca NLP oraz Carmen Bostic St Clair, współtwórca Nowego Kodu NLP, we współpracy z Pawłem Janem Mrozem oraz Polską Akademią NLP, mają zaszczyt zaprosić Cię na szkolenie Coaching NLP, które odbędzie się 9-12 listopada 2012 w Warszawie.

Jeśli poważnie interesujesz się NLP, coachingiem i rozwojem osobistym, chcesz spotkać żywą legendę, musisz być z nami i wziąć to co ma do przekazania prawdziwy ojciec NLP, od którego wszystko się zaczęło.

Gwarantujemy najwyższą jakość treningu,którą zapewniają twórcy NLP.

Trening w listopadzie jest wstępem do certyfikacji jako Coach NLP. Możesz uzyskać taką certyfikację jako jeden z pierwszych w Polsce.

Jako uczestnik szkolenia masz zagwarantowane:

  • 4 dni szkolenia na Światowym Poziomie z Twórcami NLP, którzy są po raz pierwszy w Polsce
  • materiały szkoleniowe Coaching NLP
  • imienny dyplom ukończenia szkolenia podpisany przez Johna Grindera, Carmen
  • Bostic St Clair i Pawła Jana Mroza
  • książkę autorstwa Johna Grindera z jego osobistym podpisem
  • możliwość rozwoju jako Coach NLP na kolejnym zaawansowanym treningu,
  • jako jeden z pierwszych w Polsce możesz wziąć udział w nowym programie Coaching Poland
  • bezpośredni kontakt i interakcję z wybitnymi Coachami i trenerami, twórcami NLP
  • komfortową otwartą, atmosferę, możliwość zadawania pytań i uzyskania wartościowych
  • odpowiedzi od twórców NLP

Co  John Grinder mówi o nowym kodzie NLP?

Większość ludzi, którzy interesują się NLP, słyszało wcześniej o nowym kodzie. Jeśli Ty też należysz do tego grona, pewnie znasz Johna Grindera, który jest jego twórcą.

A jeśli jeszcze tego nie wiesz, to warto dowiedzieć się więcej na ten temat, ponieważ nowy kod został opracowany, aby jeszcze efektywniej komunikować się z innymi oraz z samym sobą.

Możesz teraz obejrzeć film, w którym John Grinder wyjaśnia jaka jest rola nieświadomości w Nowym Kodzie NLP.

Jeżeli uważasz, że ta wiedza może znacznie podnieść jakość Twojego życia, po prostu podejmij decyzję i zapisz się na szkolenie Johna Grindera, które odbędzie się 9-12 listopada 2012 w Warszawie.

5/5 - (3 votes)