Ile kosztuje strona internetowa www 2022 roku – Cennik realizacji stron www Warszawa

Jaka jest aktualna cena strony internetowej w Warszawie w 2022 roku ? – strona internetowa www, która będzie zrealizowana zgodnie ze standardami na rok 2020, będzie dostosowana do urządzeń mobilnych które tworzą obecnie blisko 80% ruchu na stronie. Strona zrealizowana zgodnie ze współczesnymi kanonami grafiki, webdesignu, oraz technologii serwerowo-hostingowej, standardów które są obecnie wymagane przez Google.
Postarajmy się opowiedzieć na zasadnicze pytanie: ile kosztuje strona www w 2021 roku?
Szczerze mówiąc, tak postawione pytanie, bez konkretnych informacji, co do potrzeb, oraz przeznaczenia, jest jak pytanie o koszty zakupu łodzi – wiemy że będzie pływać, tylko czy będzie korzystała tylko z wioseł, czy będzie do niej zmontowany silnik i o jakiej mocy, czy może będzie to żaglówka, czy będzie można nią pływać z patentem czy bez? tego już nie wie nikt. Jak Państwo się domyślają, różnica w cenach oraz przeznaczaniu takich łodzi, jest diametralnie inna, łączy je tylko jeden element: wszystkie pływają :) Podobnie jest z kosztami zaprojektowania strony internetowej www.

Przez ponad 23 lata doświadczenia, wykreowaliśmy średnie ceny stron internetowych, które są wypadkowa uśrednionych potrzeb z którymi się Państwo do nas  zwracają.

Proszę również brać pod uwagę fakt ze cena do Państwa potrzeb możne być inna nić przedstawiony tu cennik stron www.

Strona internetowa –  PAKIET SILVER cena od 4600 – 6950 zł.
Demo Live 1 wariant dema live (strona w pełni funkcjonalna) – do modyfikacji i poprawek
Ilość podstron Możliwość rozbudowy strony do 20 stron
System CMS: Panel administracyjny strony zarządzany przez przeglądarka w pełni spolszczony
Strona RWD – responsywna – mobilna AMP Projekt i kod strony zostanie dostosowany do urządzeń mobilnych.
Wersje międzynarodowe wielojęzykowe Możliwość maksymalnie 2 wersji językowych. Treść do strony jest dostarczana przez klienta.
 Blog – artykuły na stronie Możliwość dodatkowego Bloga na stronie – zalecany pod SEO – polecamy również nasz copywriting
Narzędzia Analityczne do statystyk w panelu CMS Pełne statystyki, wejść na stronę, wyszukiwane hasła – integracja z Google Analiics
Opieka techniczna 24/h Opieka techniczna 24/h, usuwanie usterek, naprawa skryptów, drobne aktualizacje
Bonusy Google Analytics – integracja, Google Maps – płatna integracja (gratis), Domena + serwer (pierwsze 12 miesięcy gratis). Gwarancja 36 miesięcy.
Rabaty Rabat lojalnościowy na usługi pozycjonowania 50% w pierwszym miesiącu, oraz 25% do podpisanej umowy + 10% na usługę administracja stroną www

Profesjonalne strony internetowe w pakiecie GOLD, to propozycja dla najbardziej wymagających. Najczęściej wybierana jest przez Klientów z bardzo rozbudowaną i bogatą ofertą np.Biura Nieruchomości, Kancelarie prawne. Prywatne kliniki medyczne, Firmy oferujące usługi premium, lub produkty o znacznej wartości cenowej skierowane do zamożnej grupy odbiorców, producenci czy firmy, które mają rozbudowane drzewa danych i maja potrzebę edytowania sporej ilości kategorii i podkategorii produktów, zdjec produktowych, opisów itd a także gdy zachodzi potrzeba zlecenia dedykowanych niestandardowych  rozwiązań programistycznych. Strona www może również zawierać dowolną ilość tłumaczeń międzynarodowych, wiele formularzy do konkretnych klientów zainteresowanych wybranych wariantem ofertowym. Idealne rozwiązanie dla firm, które planują gruntowna przebudowa witryny korporacyjnej, a także dla firm wychodzących na rynek.

Należy podkreślić ze bez wzgledu na wybór pakietu wszystkie nasze strony będą odpowiednio optymalizowane pad kątem SEO oraz wybranych slow kluczowych.


Strona internetowa PAKIETGOLD od 7500 zł
Dowolna ilość podstron Indywidualny projekt strony głównej w oparciu o sprawdzony framework i dowolnej ilości podstron. – Demo Live. Ilość układów ustalana w trakcie wyceny. Możliwość późniejszego dodania kolejnych podstron.
Wersje językowe międzynarodowe Dowolna Ilość wersji językowych.
Dowolne formularze Projekt i wykonanie formularzy według potrzeb Klienta.
Strona mobilna Projekt i kod strony dostosowany do urządzeń mobilnych RWD. Możliwość osobnego projektu wersji mobilnej.
System CMS Pełen edytor strony www z poziomu wyszukiwarki.
Dodanie Bloga Możliwość dodatkowego Bloga na stronie.
Analiza i specyfikacja Pomoc analityka e-marketingu i przygotowanie pełnej specyfikacji strony.
Optymalizacja strony Optymalizacja szybkości strony oraz SEO
Indywidualne rozwiązania Wykonamy wszelkie indywidualne rozwiązania według potrzeb Klienta
Dodatkowe W cenie założenie i instalacja Google Analytics, Maps, Social Media, hosting, domena, gwarancja 24 miesiące i pomoc w obsłudze.
Rabaty Rabat na usługi pozycjonowania 15%

Usługi dodatkowe cena
Hosting / Serwer na 12 miesięcy 575 zł – oferta szczegółowa
Google Maps Implementacja 200 zł
Google Analytics Założenie i integracja ze strona www 200 zł
Zmiany na stronie 150 zł/h ewentualnie umowa
Instalacja SSL od 100 zł darmowe rozwiązanie , płatne w zależności od kosztu certyfikatu
Optymalizacja strony www pod seo od 1000 zł w zależności od wielkosci strony czy sklepu
Dostosowanie strony RODO od 850 zł

PROJEKTY GRAFICZNE Cennik
Facebook grafika profilowa od 250 zł.
Facebook post od 40 zł.
Banner internetowy od 90 zł.
Projekt logo od 1000 zł.
Projekt logotypu od 3500 zł.
Projekt logo z księgą znaku od 6800 zł.
Wizytówka od 350 zł.
Papier firmowy od 250 zł.
Plakat od 350 zł.
Prace Wielkoformatowe od 450 zł.
Ulotka od 250 zł.
od 200 zł.
Katalog okładka od 450 zł.
Katalog strona od 50 zł.
Pozostałe usługi graficzne Wycena indywidualna

Powyższy cennik stron internetowych ma przykładowy charakter w oparciu o średnią wycenę  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC. W celu uzyskania precyzyjnej ceny opartej o indywidualne parametry, prosimy o kontakt -> formularz.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje strona internetowa www?

Koszt strony internetowej zależy w dużej mierze od objętości (ilość podstron) oraz wymagań konkretnego klienta. Witryna w oparciu o sprawdzony CMS, będzie znacznie tańsza niż napisana od podstaw w html. Sklep który posiada 50,000 produktów będzie droższy niż ten, który ma ich kilkanaście w ofercie

2. Agencja interaktywna vs freelancer – kogo wybrać do projektowania strony www?

Wybór agencji reklamowej wiąże się z wyższymi kosztami w porównaniu do skorzystania z usług freelancera. Decyduje o tym szerszy zakres działań (np. optymalizacja pod SEO) oraz zapewnienie bezpieczeństwa stronie www

3. Ile kosztuje strona www z pozycjonowaniem SEO?

Wybór takiego pakietu – strona internetowa + pozycjonowanie wiąże się najczęściej z niższą miesięczną ceną za działania SEO. Jest to opłacalne dla obu stron: agencji oraz klienta.