OPINIE GOOGLE MAP – Twój Wizerunek który przekłada się na efektywną sprzedaż

Zadbaj już dziś o pozytywne opinie w google map, masz problem z nieuczciwą konkurencja która pisze ci negatywne opinie na mapach? Możemy ci pomóc!

  • Prowadzisz intratny biznes?
  • Posiadasz swoją firmę?
  • Masz aktywną wizytówkę na mapach google w której ktoś próbuje ci zniszczyć wizerunek?
  • Masz firmę które nie ma jeszcze żadnych opinii i tym samym nie wzbudza zaufania wśród potencjalnych kontrahentów?

Sam wiesz jak istotnym elementem  jest renoma, referencje a przede wszystkim pozytywna opinia, która jest eksponowana publicznie, w miejscu w którym każdy wie że nie może być w żaden sposób moderowana. Takim miejscem jest niestety albo stety Google Map. (plusy i minusy tych opinii opisujemy w tym artykule)

Pozytywne opinie w Google Map w dzisiejszych czasach pokazują trochę „wartość firmy”, jej pozycję na rynku oraz współczynnik który jest widoczny w mapach, jest brany pod uwage przez Twojego klienta ale także przez ranking Google, a tu już się kłania jeden z elementów strategii SEO. Takie opinie utwierdzają Twojego klienta w przekonaniu, że mamy do czynienia z renomowaną firmą godną zaufania. Jaki zatem skutek przynosi współczynnik np: 2,8 i same negatywy w opiniach? Taka sytuacja powoduje regres w firmie i wróży już tylko rychły upadek. Natomiast mamy sposoby by temu również zaradzić.

Ponad 90 firm zaufało nam i zbudowało mocny marketingowy fundament, na którym buduje swoją stabilną markę, miedzy innymi poprzez wizerunek w Google Maps.

Pozytywne opinie w Google Maps

Pozytywne opinie mające 5 gwiazdek ★★★★★ w google maps, są bardzo dobrym kierunkowskazem dla potencjalnego Klienta, jest to dowód społeczny ktory czyni Twoją firmę wiarygodnym kontrahentem, partnerem z którym warto rozpocząć korzystną i owocną współpracę. Podnosi również zaufanie dla potencjalnych klientów którzy was nie znają.  Nasi Klienci regularnie korzystają z usług budowania wizerunku w internecie, za pomocą rożnych narzędzi i technik marketingowych, dzięki którym budują swoja markę.

Opinie w Google Maps są jednym z bardzo istotnych i bardzo widocznych elementów którego nie można dziś bagatelizować. Na podstawie współczynnika w mapach klient bardzo często podejmuje decyzje czy w ogóle odwiedzić waszą stronę.

Uwaga!

Chcemy tu jasno podkreślić że nie pomagamy żadnym podmiotom którzy sobie na takie opinie zasłużyli, ze nie są celem ataku słabej konkurencji czy agresji, czy czyjejś obsesji, czy fali hejtu, tylko ze na taką opinie sobie sami zapracowali. Z takimi podmiotami nie pracujemy. Nie wyobrażamy sobie również sytuacji w której ktoś nas chce namówić byśmy zaczęli robić tzw czarny public relations na niekorzyść jakiejś firmy np. Nie ten adres mili Państwo.