OPINIE GOOGLE MAP – Twój Wizerunek który przekłada się na efektywną sprzedaż

Zadbaj już dziś o pozytywne opinie w google map, masz problem z nieuczciwą konkurencja która pisze ci negatywne opinie na mapach? Możemy ci pomóc!

  • Prowadzisz intratny biznes?
  • Posiadasz swoją firmę?
  • Masz aktywną wizytówkę na mapach google w której ktoś próbuje ci zniszczyć wizerunek?
  • Masz firmę które nie ma jeszcze żadnych opinii i tym samym nie wzbudza zaufania wśród potencjalnych kontrahentów?

Sam wiesz jak istotnym elementem  jest renoma, referencje a przede wszystkim pozytywna opinia, która jest eksponowana publicznie, w miejscu w którym każdy wie że nie może być w żaden sposób moderowana. Takim miejscem jest niestety albo stety Google Map. (plusy i minusy tych opinii opisujemy w tym artykule)

Pozytywne opinie w Google Map w dzisiejszych czasach pokazują trochę „wartość firmy”, jej pozycję na rynku oraz współczynnik który jest widoczny w mapach, jest brany pod uwage przez Twojego klienta ale także przez ranking Google, a tu już się kłania jeden z elementów strategii SEO. Takie opinie utwierdzają Twojego klienta w przekonaniu, że mamy do czynienia z renomowaną firmą godną zaufania. Jaki zatem skutek przynosi współczynnik np: 2,8 i same negatywy w opiniach? Taka sytuacja powoduje regres w firmie i wróży już tylko rychły upadek. Natomiast mamy sposoby by temu również zaradzić.

Ponad 90 firm zaufało nam i zbudowało mocny marketingowy fundament, na którym buduje swoją stabilną markę, miedzy innymi poprzez wizerunek w Google Maps.

Pozytywne opinie w Google Maps

Pozytywne opinie mające 5 gwiazdek ★★★★★ w google maps, są bardzo dobrym kierunkowskazem dla potencjalnego Klienta, jest to dowód społeczny ktory czyni Twoją firmę wiarygodnym kontrahentem, partnerem z którym warto rozpocząć korzystną i owocną współpracę. Podnosi również zaufanie dla potencjalnych klientów którzy was nie znają.  Nasi Klienci regularnie korzystają z usług budowania wizerunku w internecie, za pomocą rożnych narzędzi i technik marketingowych, dzięki którym budują swoja markę.

Opinie w Google Maps są jednym z bardzo istotnych i bardzo widocznych elementów którego nie można dziś bagatelizować. Na podstawie współczynnika w mapach klient bardzo często podejmuje decyzje czy w ogóle odwiedzić waszą stronę.