Testymoniale – Opinie

/Testymoniale – Opinie
Testymoniale – Opinie2018-03-30T17:09:02+02:00

Testymoniale

opinie departament kreatywnosci

Cezary Ostrowski a-Head , Hostel 8

Departament cenie za kreatywność.

Hubert Komerski – komerski.com

Departament Kreatywności to ludzie którzy bez zbędnych pytań odgadują oczekiwania nawet najtrudniejszego klienta. A wszystko to w oparach Yerba Mate ;)

Łukasz Szarama – Autokomplex

Nie będę się rozpisywał – po prostu polecam tym, którzy cenią profesjonalizm za przyzwoitą cenę. http://szarama.pl/

Agnieszka Mielczarek – Agnes M

Z Bogdanem pracowało się bardzo dobrze. Bardzo ważnym elementem jest to, ze zrobił bloga tak, by w 10 min móc nauczyć się go obsługiwać. Myślę ze sukcesem był wzajemny szacunek w ciągu trwającej współpracy.

Beata Borkowska – Sea House Apartament

Departament kreatywności wykonał dla mnie projekt strony www,logo.Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i tejże usługi Dzięki DK otrzymałam profesjonalnie przygotowaną stronę internetową z unikalnym i indywidualnym projektem graficznym.Przyznam że pomysły i rozwiązania Departamentu są po prostu kapitalne!!!Zaskoczyła mnie możliwość samodzielnej obsługi strony przez to,że została ona wyposażona w prosty w obsłudze panel zarządzania.Powyższe aspekty sprawiły,że polecam.

Agata Joanna Celmer

Jak mieć okno na świat, to koniecznie takie co to cuda wianki przez nie dojrzysz. Humorem przepaszesz i nudzić się zaglądając przez nie nie będziesz. Wyjrzysz, zajrzysz i zainspiruje, nastrój poprawi, a jeszcze coś zyskać możesz. Dystans Pana Be do świata rzeczywistego pozwala nie wtopić się w bezmyślność szarej ulicy. Kreatywność i nie szablonowe podejście tworzy ramy dla indywidualnej rzeczywistości wedle barw jakie w duszy grają. Departament Kreatywności zawsze w gotowości bojowej.

Radosław Kowalczyk – Meskosc.com

Departament super jest, rzetelny i gdy klient nie wie czego chce oni z fusów, szczegółów wywróżą, ładnie malują i zarąbiste logo Tobie wyprodukują (o prawie wiersz ,wygląda na to ze natchnienie dać tez potrafią ) mi zrobili dobrze stronę www.meskosc.com

Mariusz Szaban MJS Furniture *UK

Bardzo dobra współpraca, efekt mjs furniture uk widoczny gołym okiem, strona zrobiona na najwyższym europejskim poziomie, co równie cieszy jak i zachwyca odwiedzających i oczywiście co najważniejsze kupujących

Robert Rutkowski Psycholog sportowy, Psychoterapeuta

Bogdan Markowicz – rzetelny, uczciwy, poetycko i inżyniersko kreatywny, w skuteczności niemający równych. Twoje prawdziwe pogotowie ratunkowe we wszystkich dolegliwościach związanych ze sferą www. http://robertrutkowski.pl/

Piotr Lipiński – Mot Pol Warszawa

Polecam bardzo. Świetnie wykonana strona wizytowa a w późniejszym terminie firmowy sklep e-commerce. Prosta obsługa, zaplecze techniczne i kontakt. Polecamy. http://www.mot-pol.com.pl

Hubert Dobrzyński – Studio muzyczne Thrill

Po raz kolejny (to już czwarta strona od 2003 roku) wspaniała profesjonalna współpraca, oczywiście polecam. http://www.thrill.com.pl/

Monika Bodecka – Mazowieckie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”

Bardzo udana realizacja oraz merytoryczna pomoc w administrowaniu naszą stroną. Bardzo polecamy współprace z Panem Bogdanem i jego zespołem. http://www.uzaleznienia.edu.pl/

Iwona Michałek (Elite Beauty)

Jestem bardzo zadowolona z usług pozycjonowania, dziękuje i polecam.

Cezary Zieliński – (Kurdemol sklep z literackimi Koszulkami)

Polecam usługi Departamentu oraz współprace z Bogdanem Markowiczem. Sklep e-commerce www.kurdemol.pl i pozycjonowanie długoterminowe

Łukasz Nastaj – Soldhaus Lublin

Błyskawiczne i profesjonalne wykonanie na najwyższym poziomie. Polecam.

Magda Winkowska

Profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Kreatywność, bezkonkurencyjność i konkretna współpraca. Przede wszystkim przyciąga unikalny design i bardzo miła atmosfera. Polecam wszystkim, którzy liczą na kompleksową usługę. Nie będę się rozpisywać bo na pewno każdy sam to zauważy.

Dawid Gut

Szyba i konkretna komunikacja.

Ireneusz Lewkowicz

Można użyć wielu popularnych słów: Profeska, Mega, Zawodowcy i takie tam…
Pewnie ktoś ich użyje.
Ja napiszę: Rzetelni, Konkretni, Słowni
Nie napiszę natomiast: oby wszyscy tacy byli, o nie
Wolę by pozostali z konkurencją daleko w w ogonie.

Paweł Mazur

Departament cenie za kompletnie nieszablonowe i odważne podejście do tematu, Kluczowym elementem jest zdecydowane budowanie relacji oraz poziomu komunikacji, Polecam:)

Agnieszka Żak

Świetne pomysły, bardzo dobry kontakt! Polecam!:)

Magda Ruta

Departament cenie za kreatywność oraz wychodzenie poza schematy.

Henri D’er

Dobry kontakt i przyjazne nastawienie, rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń . Kreatywność w nazwie głęboko uzasadniona. Myślę ,że godni polecenia pod każdym względem.

Basia P

Mają same mocne strony,doskonała współpraca, fajnie jest tak miło w życiu się zaskakiwać, mam nadzieję, że jeszcze nie raz skorzystam z kreatywności Pana Bogdana ?

Jacek Tyrański

Nie korzystałem z usług Departamentu Kreatywności bo nie będę przecież dawał zarabiać konkurencji ? Ale poznałem jednego ” Departamentowca” i wiem że na pewno mają dobre pomysły … i przewrotne…… w pozytywnym tego słowa sensie. Bogdan, mimo że jesteśmy konkurencją to trzymam za Ciebie kciuki ale i tak wiem że będziesz miał ze swoim „zespołem” wielu zadowolonych klientów.

 Tomek Grdeń

Pozostając pod wrażeniem profesjonalniej obsługi i ja dodam swoje zdanie: zaangażowanie i zapał połączone z rozsądkiem. Polecam! ?

Agata Celmer

Jeśli nie ogarniasz wszystkiego – wiedz, że nie jesteś sam w Kosmosie. Są Kreatywni, co to cuda wianki wyplatają. Gdy Ty działasz w realu, Oni tworzą, budują, wirtualnie i tworzą Twój wizerunek w sieci. Jedyny i niepowtarzalny. Z Twego chaosu wydobędą Twoją cechę unikalną, która przeciągnie klientów właśnie do Ciebie i nakręci Twój biznes wodospadem dobrodziejstw. Bo co z pasji i serca zrodzone, tylko dobre zdarzenia przyciągnąć może.

Cezary Bachlej

Z Departamentem Kreatywności kojarzą mi się tylko pozytywne rzeczy. Bogdan jest bardzo ciekawą osobą z wyjątkowym poczuciem humoru. Ogromnie sobie cenie oryginalne podejście i kreatywne pomysły których zawsze mają pod dostatkiem.

Paulina Urbańska

Pozytywizm i nieszablonowość w działaniu to podstawa robienia rzeczy przekraczających to, co dotychczasowe. Departament ma te cechy.

Motyla Noga Asia Zagorska – LeanSpiration

Bogdan i jego Departament to inna planeta a ja bardzo lubię podróże międzyplanetarne:) Usługi które dla nas świadczy to pozycjonowanie 6 stron. Współpraca od blisko roku.

Ari D.

Dobry kontakt i przyjazne nastawienie, rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń . Kreatywność w nazwie głęboko uzasadniona. Myślę ,że godni polecenia pod każdym względem.

Tomasz Mostowski współtwórca wielu projektów w Departamencie!

Super profesjonaliści, mega kreatywna i wszechstronna ekipa! Pozdrawiam ?

Agnieszka Urbańczyk

Współpraca przebiegała i nadal biegnie.

Pani Riposta

Przechodzi najśmielsze oczekiwania!

Daniel Kotowski

Kreatywność to wizytówka tej firmy. Niecodziennie i zaskakująco, niekonwencjonalnie i oryginalnie, wychodząc poza stereotypy. Takimi epitetami można spokojnie określić Departament Kreatywności. Takie właśnie powinno być nowoczesne podejście do klienta i oferowanych rozwiązań.

Łukasz Kruszewski

Fajny kontakt, kreatywne podejście i bajeczna obsługa. Polecam;)

Marcin Cząba

Polecam Departament. Bogdan jest doskonałym fachowcem.

Marta Gierlińska

Świetni Ludzie, pomocni, warto współpracować!

Możesz również sprawdzić opinie o nas w google plus

Testymoniale – Opinie
5 (100%) 22 votes
error: Strona jest chroniona!
This website uses cookies and third party services. Ok