Dlaczego strona www jest tak ważna?

Dlaczego strona www jest tak ważna?

Dlaczego strona www jest tak ważna?

Strona internetowa to jeden z najbardziej znaczących (pod względem strategicznym) elementów majątku firmy.
Korzyści posiadania strony www nie mierzy się tylko wynikami e-handlu e-commerce.
Strona www to najlepsza, najbardziej widoczna wizytówka firmy – to jej internetowa twarz.
To jak Klienci widzą stronę www, w dużej mierze przekłada się na wizerunek Firmy w ich oczach. Strona wygodna, funkcjonalna oraz estetyczna świadczyć będzie zawsze o tym, że firma stara się stworzyć swoim potencjalnym Klientem najlepsze, najbardziej komfortowe warunki do komunikacji oraz poszukiwanie informacji na temat produktów czy samej firmy.
Podobnie jak recepcja buduje prestiż firmy i pierwsze wrażenie, tak strona główna stanowi ważny element składający się na to, jak odczytywana jest firma – jej wartości, jej produkty, zasady funkcjonowania, a w końcu to, czym wyróżnia się od konkurencji.
dlaczego strona www jest waznawidth=
Strona www, powinna być miejscem, w którym Klient bez problemów trafi do poszukiwanych przez siebie informacji.
Skonstruowanie funkcjonalnej strony internetowej, to podstawowe zadanie, które powierza się specjalistom w dziedzinie web design czy użyteczności tzw usability.
Aby strona www mogła dobrze spełniać swoją podstawową – czyli informacyjną – funkcję, wszystkie jej elementy muszą tworzyć spójny i czytelny system komunikacji na poziomie Firma – Klient.
Oprawa wizualna (webdesign) (grafika) jest ważnym elementem, który domyka całość projektu. Zrobienie pierwszego wrażenia jest możliwe tylko raz, dlatego bardzo staramy się, aby projekty graficzne współgrały z funkcjonalnością strony, aby ułatwiały interakcję, aby były zapamiętywane.
XXI wiek to era obrazów.
dlaczego powinienem mieć stronę wwwceny dobrych stron www
Forma jest równie ważna jak treść. Połączenie kreacji z funkcjonalnością, w sposób spójny, charakterystyczny i łatwo odczytywany daje w efekcie jednolity i wzbudzający zaufanie wizerunek naszej Firmy.

Jakie sa zalety profesjonalnie zaprojektowanej strony:

 • Profesjonalna strona www zdecydowanie podnosi prestiż firmy czy marki, dzięki czemu brand staje się bardziej konkurencyjny i rozpoznawalny.

 • Dobrze zaprojektowana strona www ułatwia pozyskiwanie nowych klientów, witryna która wyróżnia się na tle konkurencji, cieszy się większym zaufaniem i jest spójna z prezentowaną treścią która wskazuje na jakość, na której powinno zależeć wszystkim tym, którzy sięgają po profesjonalne podejście do tematu projektowania stron www.

 • wzbudza zaufanie i zachęca do pozostania stałym klientem, bo po co szukać dalej, skoro znalazłam to, czego szukałam,

 • stanowi świetną formę reklamy, od Ciebie zależy co i jak opublikujesz i zaprezentujesz,

 • jest pomocna użytkownikowi – daje mu bowiem możliwość szybkiego uzyskania informacji, poznania oferty,

 • jest innowacyjna, intuicyjna i reprezentacyjna a przez to bardziej zapamiętywana i budująca wizerunek firmy w opinii klientów.

Dlaczego strona www jest tak ważna?
5 (100%) 41 votes

About the Author:

2 komentarze

 1. Mateusz Marzec 6, 2018 at 8:44 am - Reply

  bardzo fajny artykuł, gdyby kto poszukiwał firmy, która zajmie się profesjonalnie tworzeniem stron internetowych to mogę z czystym sumieniem polecic agencję interaktywna (blablabla). Widac, ze chlopaki zajmuja się tym od wielu lat. Swietna obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam

 2. Bogdan Markowicz Marzec 6, 2018 at 9:32 am - Reply

  Dzieki za komentarz. Natomiast to trochę dziwne reklamować firme która projektuje strony, na stronie firmy która projektuje strony :)

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Strona jest chroniona!
This website uses cookies and third party services. Ok