Generalnie nie samą pracą człowiek żyje, niby banał ale nie każdy zdaje sobie sprawę, jak ważnym jest posiadanie hobby, czy zajęć po za lekcyjnych, mających na celu swobodę kreacji, czy choćby pracy społecznej dla innych, ot tak zwyczajnie.

Żeby wymienić wszystkie zajęcia które sprawiają mi radość, to musiał bym tu książkę napisać :) Natomiast ostatnio, coraz bardziej cenie sobie administrowanie  dwoma grupami na Facebooku.
Jako że administrator to służba społeczna i duża odpowiedzialność, to bardzo mi takie zadanie odpowiada. Bo raz: uczy mnie odpowiedzialności, a dwa: pokory, a to dobrze dla oswajania dużego ego :)

Jedna grupa to Stara Warszawa na fotografiach, która skupia grupę ludzi ceniących sobie historie stolicy a także lubi sobie powspominać np dzieciństwo albo zwyczajnie lubi patrzeć jak się miasto zmienia na przestrzeni lat..

Czasem na grupie ludzie z emigracji odnajdują się po 40 latach.. bo rozpoznają kamienice w której razem się wychowywali…były takie przypadki, co bardzo mnie za każdym razem wzrusza, a to co robię nabiera jeszcze większego sensu.

Jeśli interesuje ci tak tematyka, masz konto na grupie to zapraszam oczywiście. Link i Zaproszenie do grupy: link

Stara Warszawa na fotografiach
Grupa na Facebooku · 967 członków
Dołącz do grupy
Grupa na temat fotografii archiwalnej, związanej z Warszawą i okolicami.
Grupa niekomercyjna, o charakterze społecznym. Zaproście także swoich znajom…

Kolejną grupą która administruje i buduje od wielu miesięcy to grupa : PRAWO JAZDY – FORUM DYSKUSYJNE PL.

Lubie te grupę ze względu na to iż, zdobywanie prawa jazdy to wcale nie takie łatwe zajecie, a ludzie często szukają obiektywnego źródła informacji, nie tylko o dobrych szkołach osk w swoim mieście, ale również miejsca w którym bez krytykowania zadadzą pytanie z serii tych głupich :) a nie komercyjnych grup które im tylko i wyłącznie sprzedają godziny jazd i zarabiają na nich kasę.

Tu moją główną intencją: jest wsparcie i podnoszenie bezpieczeństwa na drogach. Mamy bowiem na grupie wielu specjalistów oraz członków inicjatywnych społecznych, stowarzyszeń czy firm, które zgłaszają błędy w dziennikach ustaw, piszą skargi na błędy w pytaniach czy sa autorami pytań egzaminacyjnych itd.

Zapraszam również na te grupę: link

PRAWO JAZDY – FORUM DYSKUSYJNE PL
Grupa na Facebooku · 1222 członków
Dołącz do grupy
Planujesz zdać prawo jazdy lub jesteś na kursie? Zapisz się do naszej grupy, zaproś znajomych, razem będziemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą by o…

Pozdrawiam serdecznie: Bogdan Markowicz i do zobaczenia w grupie :)

5/5 - (11 votes)