Opracowaliśmy dla was specjalną listę źródeł, z których pobierzecie dźwięki do swoich projektów: od uderzeń piorunów i bicia serca po zaraźliwe odgłosy ziewania i otwierania drzwiczek lodówki. 3 sierpnia 1922 roku Radio New York jako pierwsze na świecie zastosowało radiowy efekt dźwiękowy, a były to dwa uderzające o siebie kawałki drewna udające zatrzaskiwanie drzwi.
Uruchom w sobie wewnętrznego audio-reżysera i projektanta dźwięków!

▶01. Free Sound http://www.freesound.org/
▶02. Sound Bible http://soundbible.com/
▶03. The General Series 6000 Sound Effects Library https://www.sound-ideas.com/…/The-General-Series%E2%80%9360…
▶04. Flash Kit http://www.flashkit.com/soundfx/
▶05. Sound Jay http://www.soundjay.com/
▶06. Partners In Rhyme http://www.partnersinrhyme.com/pir/PIRsfx.shtml
▶07. Audio Micro http://www.audiomicro.com/free-sound-effects
▶08. Free Sound Effect http://www.freesoundeffects.com/
▶09. Media College http://www.mediacollege.com/downloads/sound-effects
▶10. Music for Video http://music-for-video.com/free-sound-effects-for-video-mak…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Czym są i co zawierają pliki cookies.
I Accept