Redesign – odświeżanie istniejących stron internetowych

/Redesign – odświeżanie istniejących stron internetowych
Redesign – odświeżanie istniejących stron internetowych 2017-10-12T16:53:35+00:00

Redesign – odświeżanie istniejących stron internetowych

 

Oprócz kompleksowych usług związanych z budową, projektowaniem, wdrażaniem i optymalizacją serwisów internetowych oferujemy również usługi w zakresie przebudowy i aktualizacji witryn internetowych.

121978192227001540

Dokonujemy szczegółowej analizy Państwa strony WWW i ustalamy jakie ewentualne błędy ona zawiera, zarówno na płaszczyźnie graficznej jak i merytorycznej. Bierzemy pod uwagę jej funkcjonalność, optymalizację oraz błędy w treściach  jak i estetyki (grafiki) samej witryny.
Proponujemy Państwu poprawienie, zmianę lub dostosowanie takiej witryny do najnowszych standardów, przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na szybsze i efektywne docieranie do Twoich klientów. W niektórych przypadkach wystarczą niewielkie modyfikacje, natomiast zdarzają się strony wymagające całkowitej przebudowy, a nawet rebrandingu. Dlatego do każdego klienta podchodzimy  indywidualnie
W celu poprawienia jakości Państwa strony przeprowadzamy również analizę budowy witryny pod względem jej zawartości oraz topologii. Szczegółowa analiza struktury niesie za sobą zbadanie nasycenia występowania słów kluczowych , które w znaczny sposób przyczyniają sie do widoczności Państwa strony w internecie – czyli do polepszenia pozycjonowania.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów metamorfozy stron www czyli re-designu. Po lewej stronie poprzednia wersja witryny, po prawej prezentujemy wprowadzone przez nas zmiany.

Redesign – odświeżanie istniejących stron internetowych

5 (100%) 5 votes

error: Strona jest chroniona!