Portale☑️strony internetowe dla administracji urzędów: powiaty, miasta, gminy

Głównymi odbiorcami naszych usług są instytucje samorządowe, urzędy Miast, urzędy Gmin, klienci instytucjonalni.

Opracowanie skomplikowanych projektów, w których liczy się jakość, szybkość, rzetelność, wieloletnie doświadczenie i transparentność redagowanych treści, wymaga profesjonalnej obsługi i najżywszym poziomie, które są potwierdzane pisemnymi referencjami.( <-pod tym linkiem)

Ofertę jest skierowana do Instytucji, Organizacji Publicznych i urzędów. Przez 21 lat na rynku współpracowaliśmy z kilkoma samorządami, gminą, ośrodkami pomocy społecznej w Warszawie, Urzędem marszałkowskim w Poznaniu, wydziałem kultury, Ministerstwem Środowiska, fundacjami oraz wieloma firmami. Od wielu lat skutecznie, kreatywnie i profesjonalnie wspieramy, służymy konsultingiem i kompleksowymi usługami z zakresu IT czy szeroko pojętej reklamy.

Według rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 12 kwietnia 2012 r. wszystkie strony internetowe Instytucji Publicznych muszą przestrzegać standardów dostępności WCAG 2.0 , ważne: ostateczny termin na ich wdrożenie został określony na 21 maj 2015 r. Jeżeli do tej pory Państwa strona czy portal BIP nie spełnia najnowszych wymagań przedstawianych w zbiorze norm dostępności WCAG 2.0 i szukacie Państwo profesjonalnej firmy, która pomoże w ich wdrożeniu, oraz administratora który będzie opiekować się taką stroną, zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do współpracy wszelkie instytucje publiczne.