Redesign ✅ Odświeżanie i Modernizacja istniejących stron internetowych www

Oprócz kompleksowych usług związanych z budową, projektowaniem, wdrażaniem i optymalizacją serwisów internetowych oferujemy również usługi w zakresie przebudowy i aktualizacji czyli odświeżania witryn internetowych na rok 2020.

Odświeżanie witryn internetowych 2020

Dokonujemy szczegółowej analizy Państwa strony internetowej WWW i ustalamy jakie błędy ona zawiera i je usuniemy, błędy zarówno w płaszczyźnie graficznej jak i merytorycznej. Bierzemy pod uwagę  funkcjonalność np czy jest ona zgodna z aktualnymi standardami google i czy jest responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych. Zrealizujemy fundamentalną optymalizację SEO oraz usuniemy błędy w treściach  jak i estetyce samej witryny, dostosowując ją do aktualnych trendów designerskich i obecnych zastosowań technologicznych zgodnych oczywiscie z Google.

Odświeżenie strony www

Proponujemy Państwu poprawienie, przebudowę starych witryn internetowych zmianę lub dostosowanie takiej witryny do najnowszych standardów, przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na szybsze i efektywne docieranie do klientów. W niektórych przypadkach wystarczą niewielkie modyfikacje, natomiast zdarzają się strony wymagające całkowitej fundamentalnej przebudowy. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każda strona musi zostać poddana szczegółowej analizie i optymalizacji SEO łącznie z audytem seo

W celu poprawienia jakości Państwa strony przeprowadzamy również analizę budowy całej witryny pod względem jej zawartości oraz topologii. Szczegółowa analiza struktury strony www, niesie za sobą zbadanie nasycenia występowania słów kluczowych, tagów, metatagów itd elementów i treści które w znaczny sposób przyczyniają się do widoczności Państwa strony w internecie – czyli do polepszenia widoczności i pozycjonowania SEO.

Odświeżenie strony www + wydajny hosting na dyskach SSD – LiteSpeed

Kolejnymi elementami które trzeba brać pod uwagę przy odświeżaniu stron www to współczesna optymalizacja strony www, dostosowana do szybkiego hostingu na dyskach SSD. Nasz Polski hosting który ci zaproponujemy pracuje w technologii LiteSpeed.  Strona postawiona na takich hostingi plus dodatkowa dedykowana wtyczka do CMSa to 300% szybsze wczytywanie strony niż zwyczajny serwer. Strona na LiteSpeed wczytuje się sredni0 od 1 sekundy do 3sec!

Odświeżanie i modernizacja stron internetowych www + Sesja Zdjęciowa

Warto zwrócić uwagę na aktualne zdjęcie Państwa personelu na firmowej stronie internetowej. Zadbamy i o ten element, i zorganizujemy dla was sesje zdjęciową, w Państwa biurze lub studiu fotograficznym. Wszystko to możemy zrealizować w pakiecie usług. Materiał wyjściowy zostanie obrobiony i przygotowany do implementacji na Państwa nową stronę internetową.

Odświeżenie stron www Warszawa – dostosowanie do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch nas stronach www to w 60% a nawet 70%  ruch z urządzeń mobilnych, jak smartfony czy tablety. Nowoczesna strona to dobrze zaprojektowana witryna na takie urządzenia, jej funkcjonalność jest tu bardziej kluczowa niż wodotryski graficzne, czy skryptowe i efekciarstwo którego unikamy. Tu liczy się minimalizm i ultra optymalizacja. Z powodzeniem możemy implementować nowoczesne rozważanie takie jak AMP czy dość popularną responsywność, strona taka jest stosunkowo oszczędnym rozwiązaniem, bo nie wymaga projektowania drugiej alternatywnej witryny mobilnej.

Modernizacja starych stron www

Modernizacja stron internetowych Warszawa – Oferta

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów metamorfozy i modernizacji stron www lub odświeżania witryn internetowych czyli re-designu. Całe nasze portfolio

Pamiętaj również o ofercie: administracja stronami www

Nasze referencje

5/5 - (80 votes)