Google wprowadza aktualizację🎯algorytmu od 13 marca 2019

Strona główna » Blog » algorytm google » Google wprowadza aktualizację🎯algorytmu od 13 marca 2019

Google wprowadza aktualizację🎯algorytmu od 13 marca 2019

Ostatni tydzień to spore zmiany w pozycjach stron www. Na wielu grupach o tematyce 🎯 SEO pojawiały się informacje o możliwej aktualizacji algorytmu google. Na spore zmiany wskazuje również wiele z narzędzi monitorujących pozycje wybranych słów kluczowych.

Okazuje się, że nie potwierdzane informacje dotyczące aktualizacji algorytmu były jednak prawdziwe. W dniu dzisiejszym, na oficjalnym profilu Google SearchLiaison, pojawiła się informacja potwierdzająca aktualizację głównego silnika algorytmu. Aktualizacja rozpoczęła się 13 marca.

Jak wynika z tego w tym tweecie, aktualizacja polega przede wszystkim na zmianach w głównym algorytmie Google, które mają wpłynąć na zwiększenie widoczności niedocenianych dotąd stron.

Wszelkie spadki pozycji, spowodowane są nie „błędami” lub karami na stronach, które widoczność utraciły, ale wynikają z faktu przeskoczenia ich przez inne „bardziej doceniane” obecnie serwisy. Nie ma więc możliwości wdrożenia planu naprawczego, który da efekt stosunkowo szybko.

Google informuje również, że jedyne co możemy w tej sytuacji zrobić, to dbanie o dobrą i wartościową treść, tak aby przy okazji kolejnej aktualizacji to nasze strony zyskały na widoczności.

Źródło: https://twitter.com/searchliaison/status/973241540486164480

5.0
08

About the Author:

Bogdan ma ponad 21 lat doświadczenia w branży IT. Web Designer, Web Developer, Webmaster, Certificated digital content developer in Linden Lab (Second Life) implementacja firm i instytucji rządowej do interaktywnego środowiska 3D, przedsiębiorca, E-marketer, SEO/SEM specjalista, social media marketer, administrator, słowem - człowiek orkiestra.Prywatnie wielki fan rozwoju osobistego, lubi zaawansowaną lingwistykę i psychologie, posiada certyfikat trenerski New Code of NLP by John Grinder i Carmen Bostic St Clair. Uwielbia: video gry,motoryzacje,tworzyć muzykę.

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Accessibility
error: Alert: Content is protected by copyrights by departament.org !!
This website uses cookies and third party services. Ok