Certyfikaty i Wyróżnienia

/Certyfikaty i Wyróżnienia
Certyfikaty i Wyróżnienia2018-02-06T04:16:22+01:00

Certyfikaty i Wyróżnienia

Departament Kreatywności działa w branży marketingu internetowego oraz szeroko pojętej branży IT już od 1998 roku, prowadzimy obecnie działalność w Polsce jak i Europie.  O wymiernej skali sukcesów firmy na polu marketingu oraz kompetencji mogą świadczyć między innymi tytuły przyznane przez niezależne krajowe i międzynarodowe organizacje.

Departament Kreatywności (BM IT NETWORK LTD) jest członkiem międzynarodowych organizacji branżowych oraz certyfikowanym partnerem Google.


google_adwords_msp_pozycjonowanie_warszawaAutoryzowany Partner MSP Google AdWords

PartnerGoogleCertyfikowany Partner Google

iab_certyfikat_departamentIAB Polska – Interactive Adveritising Bureau

Aktywne i twórcze zaangażowanie w kreowanie standardów marketingu internetowego i e-biznesu oraz edukacja w tym zakresie to cele Interactive Advertising Bureau – międzynarodowej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców, którzy już osiągnęli sukces na tym polu i mogą innym wytyczać ścieżki rozwoju.


sempo_pozycjonowanie na rynku europejskieSEMPO – Search Engine Marketing Professional Organization

SEMPO to globalna organizacja o charakterze non-profit, zrzeszająca specjalistów w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach internetowych, której celem jest gromadzenie i propagowanie wiedzy na temat SEM i profesjonalizacja tej dziedziny e-gospodarki.


Certyfikowany Partner Google Analytics

DK uzyskał także status Google Analytics Certified Partner

Certyfikaty i Wyróżnienia
5 (100%) 1 vote
error: Strona jest chroniona!
This website uses cookies and third party services. Ok