Zarządzanie i administrowanie stronami internetowymi www☑️ portalami, blogami, stronami urzędów miast, gmin, instytucji publicznych, stron firmowych, sklepów e-commerce

Administracja stron internetowych

Administrowanie i zarządzanie stronami internetowymi, portalami,blogami, stronami urzędów

Spełniamy wymagania i posiadamy specjalistyczne umiejętności by zarządzać Państwa stronami internetowymi. Na przestrzeni 22 lat pracowaliśmy zarówno z urzędami miast, instytucjami publicznymi, Ministerstwami, jak i blogerami, influencami, blogerami modowymi, małymi firmami jedno osobowymi, rzemieślnikami, jak dużymi korporacjami które zlecały nam konkretne odcinki pracy.  Na zdobycie takich umiejętności potrzeba było wiele lat, które przełożyło się nasz współczesny profesjonalizm, w którym nigdy nie zapominamy o czynniku ludzkim. Jesteśmy elastyczni względem potrzeb klientów i staramy się pomagać, dając jak największą wartość, tym samym budując dobrą relacje z naszymi kontrahentami, którzy chętnie zostają z nami na dłużej :)

Wybierając Departament Kreatywności, firmę z 22 letnim doświadczeniem, do prowadzenia i zarządzania Twoja stroną, zapewnisz sobie pełną kontrolę nad bezpieczeństwem strony i jej aktualnymi treściami, zaoszczędzisz cenny czas, a także a może przede wszystkim zyskasz spokój.

Podniesiesz nowoczesne standardy bezpieczeństwa oraz zminimalizujesz ryzyko na udany atak hakerski, który może drogo kosztować wizerunek firmy które budowany jest latami.

W pakiecie administracyjny proponujemy również opiekę SEO

Administrowanie stronami internetowymi www – oferta

obsługa strony internetowej ceny

admnistracja i zarzadzenie portalami internetowymi miast urzedów - departament kreatywności

administracja i zarządzenie portalami internetowymi miast urzędów – departament kreatywności

Szukasz administratora dla twojego serwisu www? Zapytaj o ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. W profesjonalny sposób zadbamy o wszystkie aspekty związane z opieką i zarządzaniem Twoją stroną firmową, sklepem e-commerce, portalem, blogiem czy stroną urzędu miasta, czy gminy

W ramach obsługi zarządzania administracją stron internetowych zapewnimy m.in.:

✔️ Dodawanie i aktualizacje treści (produkty, oferty, aktualności, aktualizacje personelu itp.)

✔️ Kontrole działania systemu CMS oraz jego aktualizacje (usuwanie awarii, optymalizacja seo – opcja)

✔️ Zapewnienie ciągłej dostępności i poprawności działania strony www oraz usuwanie awarii

✔️ Instalowanie wtyczek – rozszerzanej możliwości witryny o dodatkowe funkcje

✔️ konfiguracja wtyczek – aktualizacja

✔️ Aktualizacja ew wymiana wtyczek przestarzałych, które są niebezpieczne dla witryny

✔️ Tworzenie kopii zapasowej strony (back up za każdą wprowadzona zmianą na stronie oraz raz w tygodniu całkowita kopia 1:1)

✔️ Kopia serwerowa co 30 minut (obraz z którego można odtworzyć całkowity stan serwera z przed 30 minut – tylko i wyłącznie w ofercie z naszym hostingiem Gold)

✔️ Modyfikowanie i utrzymanie istniejących rozwiązań ew wymiana na nowsze standardy

✔️ Integracja oraz podłączenie usługi i monitorowanie komunikatów z Google Search Console (webmaster tool w zakresie platformy cloud google)

✔️ Integracja oraz podłączenie usługi i monitorowanie ruchu z Google Analytics

✔️ Integracja oraz podłączenie usługi Google Map API – (mapa gogle na stronie www obecnie wymaga dostępu do platformy developerskiej Google oraz powłoki API i jest płatna)

✔️ Sprawdzanie poprawności stanu indeksacji stron – usuniecie błędów (SEO)

✔️ Dostarczanie nowej mapy xml

✔️ Wdrożenie RODO ( opcja za dopłatą ew ujętą w ofercie)

✔️ Oraz wiele innych możliwości dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta


ZAKRES CEN – czyli ile kosztuje administrowanie stroną www

Obsługa strony internetowej ceny

Godzina pracy programisty:  110 zł

Przykładowo na podstawie współpracy z wieloma firmami:

Średni czas potrzebny na aktualizacje w firmie, to 5 godzin w miesiącu, czyli cena 550 zł w abonamencie miesięcznym. Wszelkie prace wykraczające po za zakres ustalonych godzin, są albo liczone w odrębnej umowie, lub doliczany jest dodatkowy czas do ustanego czasu na fakturze by ten proces uprościć. Nie wykorzystany czas na aktualizacje danych przesłanych przez klienta, jest np poświęcany na monitoring fraz pod podstawowe seo, lub prace związane z poprawkami na stronie, aktualizacje cmsa, instalacja nowych wtyczek itd. ewentualnie sa ustalone indywidualne warunki według potrzeb danego klienta.

Zapraszamy do kontaktu by ustalić Państwa potrzeby.

Administracja stronami www łódź warszawa krakow

Zobacz również: