Profesjonalne Projektowanie stron www ✅ sklepów online✅ systemów płatności e-commerce2018-04-27T06:23:42+02:00

Zaprojektujemy twoją stronę internetową


Naszą specjalnością od wielu lat jest tworzenie autorskich stron www, stanowiących gwarancję oryginalności i pełnej unikalności na rynku zarówno Polskim jak i zagranicznym. Przygotowywane przez Nasz zespół projekty designerskiem są dostosowywane do specyficznych wymagań klientów, a co najważniejsze, pozwalają zaprojektowane ze współczesnymi trendami i są w pełni kompatybilne z urządzeniami mobilnymi , zachowując przy tym nie tylko użyteczność, a także unikalny i interesujący wygląd.

1.

Analiza potrzeb klienta

Jako zespół specjalistów z szeroko pojętej branży IT, naszym głównym celem jest projektowanie stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Kluczowym etapem, w przebiegu dalszych działań, jest szczegółowa analiza potrzeb klienta. Dla nas liczy się przede wszystkim układ w oparciu o partnerstwo i dobrą relacje, dlatego przez cały etap realizacji zawsze czuwają doświadczeni graficy i koordynatorzy którzy są zawsze do Państwa dyspozycji.
2.

Koncepcja

Kiedy zbierzemy wszystkie niezbędne dane, zespół naszych grafików i projektantów przygotowuje wstępną koncepcję projektu wraz z głównymi założeniami, które następnie są przedstawiane klientowi. Na tym etapie tworzenia strony internetowej, określamy między innymi zawartość witryny, jej kolorystykę oraz wygląd. Klient może zgłaszać własne propozycje, sugestie oraz uwagi, na podstawie których dokonujemy poprawek w projekcie. W tej fazie prezentujemy  również szczegółowe informacje na temat kosztów.
3.

Projekt

Po zaakceptowaniu przez klienta wstępnej koncepcji, przystępujemy do opracowania precyzyjnego projektu graficznego. Z pomocą nowoczesnych programów rysowany jest szablon strony internetowej, który odzwierciedla jej wygląd z położeniem menu, sposobem wyświetlania tekstów, a także różnego rodzaju dodatków (dzięki temu klient będzie wiedział, jak jego strona zostanie ukazana następnie w sieci). Przygotowany przez nasz zespół projekt obejmuje co najmniej stronę główną oraz przykładowe witryny (podstrony) z treściami.
4

Wdrożenie

Kolejnym etapem, który obejmuje projektowanie i tworzenie stron internetowych, jest wdrożenie zaakceptowanego przez klienta szablonu graficznego live! W skrócie, faza ta polega na wprowadzeniu projektu do  systemu CMS, dzięki któremu możliwe jest wyjątkowo łatwe oraz zupełnie samodzielne administrowanie utworzonym serwisem. Natomiast klient na etapie wdrożenia widzi stronę na żywo. Do administrowanie stroną nie jest konieczne posiadanie specjalistycznej wiedzy z dziedziny programowania, gdyż zarządzanie jest mocno intuicyjne. Wdrożenie obejmuje instalację plików na docelowym serwerze, a także wskazanie domeny.

Dobry plan, Dobre rezultaty

1. KOMUNIKACJA

Zaczynami pisać do siebie miłosne listy.

2. PLANOWANIE

Pojawia się pierwsza lista zakupów

3. WDRAŻAMY

Z przygotowanych składników robimy pierwsze danie dnia.

4. TESTY

Czy aby nie za słona?

5. FINALIZACJA

Owacje na stojąco!

Co obejmuje projektowanie stron internetowych?

Doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań do potrzeb Klienta oraz twoich odbiorców.

Pomagamy ci  w wyborze i zakupie domen oraz usług hostingowych, by uprościć cały proces bardzo często załatwiamy wszelkie formalności za Ciebie.

Projekt graficzny strony internetowej oraz rozmieszczenie elementów i cała budowę witryny

Odpowiednie przygotowanie materiałów dostarczonych przez Klienta pod kątem ich publikacji w internecie oraz zamieszczenie na stronie internetowej.

Administrowanie stroną internetową Klienta (aktualizowanie danych na stronie)

Opracowywanie indywidualnych rozwiązań dla potrzeb Klienta

Pozostałe usługi

  • Prezentacje multimedialne, video spoty reklamowe.
  • E-commerce Mini moduł do strony wizytowej ktory rozbuduje twoją stronę wizytową o dodatkowy sklep zintegrowany z Twoja stroną.
  • E-commerce Extra- sklep online sklep online czyli kompletny maksymalnie rozbudowany system sprzedaży
  • Projekt identyfikacji wizualnej : Logotyp
  • Opakowanie produktu okładka, pudełko, teczka, folder
  • Logotypy – kompleksowa identyfikacja wizualna
  • Infografika – grafika informacyjna
  • Copywriting – pisanie haseł reklamujących produkt, ofert zachęcających do zakupu, przekierowanie na ofertę, neuroteksty itd.
  • Pozycjonowanie SEO – Kompleksowe organiczne pozycjonowanie stron www , sklepu oraz optymalizacja SEO.
  • Profesjonalny kompleksowy audyt stron www, sklepow e-commerce

Zobacz nasze portfolio

Profesjonalne Projektowanie stron www ✅ sklepów online✅ systemów płatności e-commerce
5 (100%) 38 votes
error: Strona jest chroniona!
This website uses cookies and third party services. Ok